TRENERZY

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr


ZAŁOŻYCIEL I TRENER:


Anna Ożarek Pęciak
Anna Ożarek Pęciak – właściciel firmy szkoleniowej ADN, trener, coach, dietetyk

Ukończyła Akademię Medyczną w Poznaniu – specjalność zdrowie publiczne, studia podyplomowe z dietetyki oraz Psychologii Zarządzania. Uzyskała certyfikat z zakresie coachingu i psychologii zarządzania Uniwersytetu Franklin. Zdobyła kwalifikacje Zielarza Fitoterapeuty oraz uprawnienia do otwarcia i pracy w sklepie zielarsko-medycznym. Odbyła szkolenia trenerskie upoważniające do prowadzenia szkoleń biznesowych i rozwojowych. Skończyła seminaria z Racjonalnej Terapii Zachowań w Centrum Psychoterapii Integralnej i w oparciu o psychologię poznawczo-behawioralną i logoterapię. Pomaga pacjentom w pokonaniu depresji, nerwicy lękowej, lęków i fobii oraz innych chorób psychologicznych. Ukończyła kursy z Psychoonkologii organizowane przez Ministerstwo Zdrowia – pomagające wspierać psychicznie chorych na nowotwory i inne choroby cywilizacyjne oraz ich rodziny.
Rozwijała jako menadżer placówki handlowe i firmy, doprowadzając do ich sukcesu na rynku. Ma 18-letnie doświadczenie w zakresie marketingu, sprzedaży i obsługi klienta. Od 14 lat zajmuje się organizacją i prowadzeniem szkoleń z zakresu komunikacji, zarządzania i obsługi pacjenta w obszarze medycznym. Realizuje szkolenia z zakresu: efektywnej komunikacji, obsługi pacjenta/klienta, radzenia sobie ze stresem, motywacji, coachingu, inteligencji emocjonalnej, rozwiązywania konfliktów, problemów rodzinnych, radzeniem sobie z uzależnieniami od papierosów, słodyczy i innych uzależnień, budowania zdrowia fizycznego i psychicznego (wszystkie choroby cywilizacyjne, choroby z autoagresji) porady dietetyczne i naukę chodzenia z kijkami.

 

Grażyna Kuczek – lekarz medycyny, fitoterapeuta, autor, redaktor, konsultant, wykładowca, trener rozwoju osobistego, coach prosperity

Ukończyła Akademię Medyczną w Poznaniu na Wydziale Lekarskim. Jest koordynatorem i lekarzem prowadzącym Program Rewitalizacji i Edukacji Zdrowotnej Newstart w Polsce, jest autorką książek i wielu artykułów na temat zdrowia, prelegentką i konsultantką w zakresie medycyny naturalnej i zapobiegawczej w zakresie chorób cywilizacyjnych, wygłosiła wiele wykładów w Polsce, Australii i USA; po ukończeniu Akademii Medycznej w Poznaniu na wydziale lekarskim, odbyła staż i szereg szkoleń z zakresu medycyny prewencyjnej, zdrowego stylu życia i terapii żywieniem w Stanach Zjednoczonych w Wildwood Lifestyle Center & Hospital, Mercy Valley Farm, Eden Valley Lifestyle Center oraz w Kanadzie w Silver Hills, jest absolwentką amerykańskiego Uchee Pines Institute; ukończyła kurs fitoterapii, kurs trenerski oraz Szkołę Coachów Prosperity, obecnie zawodowo związana jest z Fundacją Źródła Życia, jest redaktorem naczelnym czasopisma „Zdrowie z wyboru”, prowadzi własną praktykę lekarską oraz pracuje jako wykładowca w WSTH. Kocha życie poza miastem i dalekie podróże, zamężna, ma syna.

Jest autorką książek: ABC zdrowego stylu życia (praca własna), Kuchnia w trosce o twoje zdrowie (współautorstwo) oraz z autorami zagranicznymi Hansem Diehl’em i Aileen Ludington: Zdrowie z wyboru, Sposób na nadwagę, Zdrowie Twój wybór.